WYNIKI KONKURSU NA RODZINNĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ KL. I-IV

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom: Uczniom z klas 1-4 i ich Rodzinom, które wzięły udział w konkursie na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową. Dziękujemy za serce, pracę i czas poświęcony przez Państwa na wykonanie szopek. Wszystkie prace były niezwykłe i w szczególny sposób wpisały się w klimat świąteczny naszej szkoły.

13 stycznia 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Komisja przyznała miejsca następującym autorom i ich rodzinom:

• I Miejsce –  Ivo Narbutowicz kl. 3b
  • II Miejsce –  Hania Gałkowska kl. 3a
  • III Miejsce –  Oliwia kl.1a i Kasia Drabik kl. 4b
  • za pomysł na nietypową, oryginalną szopkę wyróżniono: Szopkę – dłoń – Julia Piętka kl. 1a
  • za precyzyjność wyróżniono; Szopkę z daszkiem wykonanym z patyczków od lodów –  niestety nie znamy autora (brak podpisu)

Wyróżnienia otrzymały wszystkie pozostałe szopki Uczniów:

• Ania Budziszewska (kl. 1a), Łucja Kowalik ( kl. 1a), Konstanty Gałkowski (kl.1a), Helena Sutyła (kl.2a), Liliana Bachlińska (kl. 3b), Ula Trybocka (kl. 4a).

Uczniowie, którzy brali udział w konkursie a nie podpisali swoich prac, prosimy o kontakt z nauczycielami religii.

Jury oceniało prace według następujących kategorii:

1. Ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu.
  2. Dobór i wykorzystanie materiałów.
  3. Wkład pracy.
  4. Estetyka pracy oraz trwałość konstrukcji.
  5. Walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka, dodatki).

Zgodnie z zapowiedzią, przyznane miejsca Jury nagrodzi upominkami.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym!