NASI UCZNIOWIE MISTRZAMI ŚWIATA

Czegoś takiego jeszcze nie było…

MAMY MISTRZÓW ŚWIATA

Nasi uczniowie i absolwenci w dniach 22 – 25 sierpnia 2024 reprezentowali nie tylko nasz nowy Klub Futbolu Stołowego o nazwie „United School of Foosball” ale byli reprezentacją Polski na Mistrzostwach Świata Leonhart w Saarbrücken – Niemcy Zachodnie.

Pobili olimpijczyków i przywieźli 14 medali : w tym 8 złotych , drużynowe i indywidualny, który zdobyła Zuzannna Sokołowska, 2 srebrne i 4 brązowe.

Nasz klub reprezentowali: Blanka Jankowska 8a, Zuzanna Sokołowska 7a, Witomir Ishida 8a, Wsiewołod Sakolski, Piotr Leszczyński, Filip Tokaj i Leon Pawlak.

Gratulujemy i dziękujemy Mistrzom  oraz manager Agacie Jankowskiej i trenerowi Wiesławowi Słotwińskiemu za opiekę i przygotowanie Naszych Mistrzów do turnieju.