KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI

Międzynarodowy projekt eTwinning „The Ring of Fire”  zrealizowany przez uczniów klasy 1B w roku szkolnym 2023/2024 otrzymał Krajową Odznakę Jakości.

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest wybitnym międzynarodowym projektom eTwinning, które osiągnęły najwyższe standardy w realizacji działań w zakresie:

• innowacji pedagogicznej i kreatywności,
  • integracji treści projektu z programem nauczania,
  • współpracy szkół partnerskich,
  • wykorzystania nowoczesnych technologii,
  • trwałych rezultatów projektu i wpływu podjętych działań na rozwój uczniów, warsztat pracy nauczyciela oraz korzyści, które odnieśli członkowie projektu i szkoła.

Serdecznie gratulujemy uczniom z klasy 1b tego wspaniałego osiągnięcia, ważnego dla całej społeczności szkolnej.  Współpraca międzynarodowa to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów, zdobycia nowych umiejętności i nawiązania wartościowych kontaktów. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i owocne projekty realizowane wspólnie z kolegami i koleżankami ze szkół z całej Europy!

#eTwinning