DEBATA

W naszej szkole zapraszamy uczniów do rozmowy na ważne dla nich tematy, chcemy słuchać i rozmawiać. 6 marca odbyła się debata na temat „Dress code w szkole, czyli wygląd ucznia w SP 203”, w której wzięli udział przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wszystkich klas oraz Dyrektor Anna Oskroba, Pedagog Katarzyną Kaczor i Psycholog Patrycją Wójcik. Zdecydowana większość przedstawicieli społeczności uczniowskiej uważa, że w szkole powinny obowiązywać zasady dotyczące wyglądu ucznia. Podczas żywej dyskusji padło wiele ciekawych propozycji. Z zainteresowaniem słuchaliśmy rozsądnych, dojrzałych i niezwykle słusznych wypowiedzi młodzieży. Każdy mógł zaprezentować opinie swojej klasy. W grupach zadaniowych stworzono propozycje zasad, które zostaną ostatecznie opracowane przez Samorząd Uczniowski.