SPOTKANIE Z OLIMPIJCZYKIEM

Dzieci z klasy 2b w Centrum Olimpijskim na zajęciach „Spotkanie z olimpijczykiem. Każdy może być lepszą wersją siebie” poznały wybitną postać polskiego sportu, wioślarkę, olimpijkę Igrzysk Olimpijskich z Londynu, brązową medalistkę mistrzostw świata z 2013 roku w czwórce podwójnej panią Sylwię Kacerkę (Lewandowską). Sportsmenka a obecnie trenerka opowiadała o pasji do sportu, marzeniach, wyrzeczeniach, pokonywaniu własnych słabości i wieloletniej pracy, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie sportowych sukcesów. Pokazywała pamiątki oraz medale wywalczone na zawodach sportowych. Zachęcała dzieci do uprawiania sportu i realizowania własnych celów i marzeń. Spotkanie z wioślarką wzbudziło wśród dzieci duże zainteresowanie i zachęciło do aktywności fizycznej.