KREDKOBRANIE

KREDKOBRANIE 2023 – ZAMIEŃMY MARZENIA NA PEJZAŻE! zbiórka artykułów szkolnych

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, 6.edycji akcji, Kredkobrania, której inicjatorem jest Fundacja Ignatianum (Akademia Ignatianum w Krakowie). Celem akcji jest zbiórka nowych przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach.
Chciejmy odpowiedzieć na potrzeby młodych Polaków mieszkających poza granicami Rzeczypospolitej i pokazać, że ich przyjaciele pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą pomóc.
Już od WTORKU 19.09.2023r. zbieramy: kredki, zeszyty, bloki/papier kolorowy, farby, plastelina, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle.