RODZINNY KONKURS RÓŻAŃCOWY

Po raz kolejny, jak co roku w październiku zaprosiliśmy uczniów klas I-III do udziału w „Rodzinnym konkursie różańcowym”. Celem konkursu było wykonanie różańca w gronie rodzinnym. Na konkurs wpłynęło 13 prac. Przy ich tworzeniu uczestnicy konkursu wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością. Do wykonania różańca autorzy prac wykorzystali najróżniejsze materiały m.in. owoce róży, kamyczki, kolorowe korale, plastikowe cekiny jak i własnoręcznie wykonane z masy, modeliny oraz ‘zgrzanych’ koralików paciorki i krzyżyki. Na naszej szkolnej wystawie różańcowej można zobaczyć pomysłowość i trud włożony w wykonanie tych pięknych różańców. Dzieciom, Dorosłym serdecznie dziękujemy za pięknie wykonane prace, które zostaną nagrodzone.