ŚLUBOWANIE

W radosnych nastrojach w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej nr 203 w Warszawie. Pierwszoklasiści z przejęciem złożyli uroczystą przysięgę, że będą strzec godności ucznia, dbać o dobre imię szkoły oraz nauką i pracą służyć wiernie naszej ojczyźnie. Z zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki o tematyce szkolnej. Pani Dyrektor złożyła nowym uczniom życzenia sukcesów w nauce. Do życzeń dołączyli się również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Koła Wolontariatu, którzy wykonali i wręczyli młodszym kolegom upominki z okazji ślubowania. Uroczystość uświetniły występy chóru szkolnego. Po zakończeniu części oficjalnej pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pierwszakom życzymy powodzenia!