ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

W czwartek, 1 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice najmłodszych uczniów. Uczniowie w wakacyjnych nastrojach spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, natomiast pierwszoklasiści wstępujący w szeregi naszej społeczności szkolnej zostali uroczyście powitani przez Panią Dyrektor i wychowawców w sali gimnastycznej. Dla najmłodszych uczniów był to ważny i pełen emocji dzień. Pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami odbyły się w przyjemnej i radosnej atmosferze. Uczniowie i nauczyciele wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na pierwsze spotkanie po wakacjach. Wszystkim życzymy powodzenia i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.