Grupa 2B 2020/21

Wychowawca – p. Mateusz Wroński

Z życia grupy.

10.05

Każdą wolną chwilę gdy jest ciepło staramy się spędzać na szkolnym boisku. Naszym nieodłącznym towarzyszem wspólnej zabawy jest piłka, która uwielbiamy się bawić.

7.05

Uczymy się makramy – starożytnej sztuki wyplatania ozdób ze sznurka

30.04

Korzystamy z uroków wiosny. Spędzamy miło czas bawiąc się wspólnie na boisku szkolnym.

29.04
Witaj majowa jutrzenko. Pamiętamy o historii naszego kraju. Wykonujemy pracę plastyczną – flaga naszego państwa.

26.04

Miło spędzamy czas tworząc ciekawe postacie i wzory wykorzystując do tego celu wielobarwne koraliki do prasowania.

11.03

Z czym kojarzy się nam wiosna? Wykonujemy pracę plastyczną, wyrażając nasze emocje na papierze.

11.03

Powracamy do starych tradycji. Uczymy się podstaw tkactwa z wykorzystaniem drewnianego krosna tkackiego.

9.03

Spędzamy miło czas na sali gimnastycznej

8.03

Wykonujemy własnoręcznie bransoletkę wykorzystując do tego celu nici jedwabne.

3.03

Nasze szalone eksperymenty – wodna tęcza.

1.03

Uczymy się grać w królewską grę – szachy. Rozegraliśmy również szachową symultanę.

1.03

Klockowe szaleństwo klasy 2B. Wykonujemy konstrukcje z klocków.

26.02

Mały architekt, mały projektant mody – wykonujemy samodzielny projekt torebek oraz domu.

24.02

Myślenie wizualne na wesoło – nasze zabawy rysunkowe.

23.02

Miło spędzamy czas grając w kręgle

19.02

Piątkowe popołudnie spędziliśmy na zajęciach z orgiami.

19.02

Wykonaliśmy piękne ozdoby wykorzystując do tego celu sznurek.

16.02

Nasze eksperymenty – czemu soda z octem się nie lubi? Jak płyn do naczyń rozbija cząsteczki wody?

14.02

Wykonujemy walentynkową fotobudkę.

Przygotowujemy się do walentynek wyrażając nasze emocje na papierze za pomocą origami. Na poniedziałkowych zajęciach Lena podzieliła się z klasą umiejętnością wykonania serca z papieru, które może być wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby – rodziców, przyjaciół czy kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki.

Sorry, photo gallery is empty.

Kolorowanki relaksacyjne z mandalami – nasz sprawdzony przepis na udane popołudnie. Pomagają  nam się zregenerować i zrelaksować po zajęciach lekcyjnych.

Sorry, photo gallery is empty.

Szaleństwo na śniegu. Miło spędziliśmy czas budując wspaniały zamek ze śniegu oraz jeżdżąc na sankach.